Haber

İrem Helvacıoğlu’nun şöhretten önceki hayatı: Garsonluk yapıyordum

Sen Anlat Karadeniz dizisinde canlandırdığı Nefes karakteriyle üne kavuşan İrem Helvacıoğlu, katıldığı programda ünlü olmadan önceki hayatını anlattı.

‘Behzat Ç. İlk kez ‘Bir Ankara Dedektifi’ dizisinde izleyici karşısına çıkan İrem Helvacıoğlu, “Liseyi bitirdikten sonra bir kafede garson olarak çalıştım. Daha sonra bir mağazada kasiyer olarak ve tezgahtar olarak çalıştım. Kafede 6 ay çalıştım ama babam ‘Sen sadece şu saatte çalışabilirsin’ dedi.” bir hafta.'”dedi.

“Konfor alanımdan çıkmak istedim”

ünlü aktör, “Bunu bir deneyim olarak görüyorum. Yaşadığım yer benim güvenli limanımdı; konfor alanımın dışına çıkıp insanlarla nasıl konuşacağımı görmek, çaba göstermek, hayata dahil olmak istedim.

“Konservatuara gitmek için oradan ayrıldım ve kafenin sahibi bana ‘Burası senin evin, istediğin zaman geri gelebilirsin’ dedi.”dedi.

Oyunculuk eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde alan İrem Helvacıoğlu, “Sanki her zaman güçlü olmak zorundasın, her zaman çabalamak ve bununla baş etmek zorundasın…

“Gerekirse kocan seni öldürsün.”

Eskiden eşi çok alkol aldığı için boşanmak isteyen bir komşumuz vardı, babası da ‘Bu eve ancak ölüler girebilir’ derdi. Gerekirse kocanın seni öldürmesine izin ver. “Boşanmış biri olarak babanın evine dönemezsin” dedi.

“Karısını yine dövdü”

Kadın çalışarak kazandığı parayı kumarda kaybeder. Sonra ‘neden paran yok?’ geliyor. karısını yine dövüyor. “Bunları görüyorsunuz”açıklamayı yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu