Teknoloji

Zelda Dizisinden Uyarlanan Bir Film mi Geliyor? Aydınlatma Ekibi Cevapladı

 
Kısa bir süre önce piyasaya çıkan Superior Mario animasyon sinemasının büyük başarısının ardından yeni bir sinemanın söylentileri ortaya çıktı. 2007 yılında ABD’de kurulan animasyon ve film yapım şirketi Illumination’ın yeni bir film uyarlaması hazırladığı bildirildi. Üstün Mario sinemasındaki başarısını Legend of Zelda sineması ile devam ettirebileceği iddiaları resmen yanıt bulmuş oldu.
 
Aydınlatma firması açıklama yaptı
 
 
 
Geçen hafta, film muhabiri Jeff Sneider, büyük bir kaynaktan “Nintendo’nun bir Zelda filmi için Universal ile anlaşma yapmaya yakın olduğunu” öğrendiğini söyledi. Taraftarlar bu söylenti ile birlikte söylentinin doğruluğu hakkında da yanıt vermek istedi. Illumination’ın kurucusu ve CEO’su Chris Meledandri, bu söylentilere yanıt vererek şunları söyledi:
 
“Bu söylenti nereden çıktı bilmiyorum. Super Mario’nun başarısından sonra tabii ki bu tür beklentiler doğabilir ve insanların/taraftarların her türlü beklentisi olabilir.”
 
Öte yandan Illumination’ın yakında vizyona girecek filmi “Migration”ın yönetmeni Benjamin Renner ise birebir bahisle ilgili şunları ekledi: “Her hafta yeni haberler görüyorum. Görünüşe göre bu haftaki etkinlik Zelda.”
 
Şu an rastgele bir çalışma içinde olmadıklarını belirten Illumination grubunun Nintendo ile yaptıkları iş birliğinin sağlam temellere sahip olduğunu biliyoruz. Bu kapsamda iki şirketin iş ortaklığı yaptığı ve hayranların beğenisine sunduğu Wonderful Mario Bros. Film bugüne kadar gişede 1.32 milyar dolar hasılat elde etti. Animasyon sineması, Nisan başında piyasaya çıktığından beri 2023’ün en çok hasılat yapan yapımları arasında yer alıyor.

haber-doganyol.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu