Yaşam

Survivor’da Ertuğ, Asena’yı vurdu! Şiddeti görünce çılgına dönen Demet Akalın, Acun Ilıcalı’ya seslendi: Diskalifiye edilmeli.

TV8 ekranlarında büyük ilgiyle izlenen yarış Survivor 2023, dün akşam 54. bölümüyle ekrana geldi. Yarışın bağlantı oyununda Asena ve Ertuğ arasında beklenmedik bir olay yaşandı.

“ÖNCE BENİ LANETLEDİN SONRA BİR KADINA VURDUN”

İletişim oyununda puan kaybeden Ertuğ, yanından geçen Asena’yı karnından vurdu. Ertuğ’un Asena’ya vurduğunu gören Nefise, ekip arkadaşına sahip çıktı. Ertuğ’a sert davranan Nefise, “Önce bana küfür ediyorsun sonra kadına vuruyorsun. Bu ne?” Yaptığının gerçek olmadığını belirten Ertuğ, Asena’dan özür diledi. Asena ise Ertuğ’un bu hamleyi bilerek yaptığını söyledi. Kırmızı kadroda mücadele eden Asena Demirbağ, yarışmacılara olaydan sonra karşı takımdan Ertuğ’un kendisine vurmadığını söyleyerek, “Dövmediniz dediniz. Ne yaptığını göstereyim mi?” o cevapladı.

Demet Akalın, Acun Ilıcalı’ya seslendi: Disqualify” layout=”intrinsic” width=”640″ height=”360″>

DEMET AKALIN’DAN DİSKALİFİYE ÇAĞRISI

Uzun yıllardır Survivor’ın sıkı takipçisi olan Demet Akalın, Asena ve Ertuğ arasında yaşananlara sessiz kalamadı. Ünlü sanatçı, Survivor’dan bir görselin paylaşıldığı videoya yorum yaparak Acun Ilıcalı ile konuştu. Asena’nın daha önce Merve’nin saçını yolduğu için 6 ödül aldığını hatırlatan Akalın, “Kıza saçını yolduğu için 6 ödül verdin. Karnına vurdu. Ah ne güzel dünya. Acun Ilıcalı diskalifiye oldu. Yeter bu ne? bu çocuk yaptı.”

golovahaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
ümraniye evden eve nakliyat
Başa dön tuşu