Yaşam

Selin Şekerci’nin öpüşme sahnesi sorusuna cevabı gündem oldu

Ünlü oyuncu Selin Şekerci, “Öpüşme sahnesinde partnerinizin nefesi kokarsa ne yaparsınız?” sorusunu yanıtladı. sorusunun cevabı gündem oldu.

Kaçak Gelinler, Çoban Yıldızı, Kızım, Çatı Katı Aşk ve Aile gibi yapımlarıyla tanınan ünlü oyuncu Selin Şekerci, YouTube’da yayınlanan Yasemin Şefik’in Sahte Oğulları programına konuk oldu. Yasemin Şefik’in ünlü podcast’i Fake Sonlar, YouTube’a uyarlanan, ünlü konuklarla soru-cevap formatında ilgi alanlarını anlatan bir programdır. Programın ikinci konuğu Selin Şekerci oldu.

Eşimin ağız kokusuyla ilgili bir sorunum yok.

Yasemin Şefik’in “Öpüşme sahnesine nasıl hazırlanılır, partnerinizin ağzı kokarsa ne yapmalısınız?” Soruya oyuncu, “Partnerimin ağız kokusuyla ilgili bir sorunum yok. “Bu durumda tiksinme duygusuyla baş edebiliyorum” diye yanıtladı.

Selin Şekerci

Artık Aile dizisindeki Serap Koruzade karakteriyle adından söz ettiren Selin Şekerci, yanıtında şunları ekledi: “Ancak bu durumu çok açık bir şekilde ortaya koyuyorum. Bazı oyuncular öpüşme sahnelerinde tedirgin oluyor. Mesela orada bunun bir tekniği kardeşim. “Mesela ‘Aferin abla’ diyorum ve partnerime kamyoncu gibi yaklaşıyorum” dedi. Bunun karşılığında onun profesyonelliği gündem oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu