Teknoloji

Palworld geliştiricisinden yeni platform oyunu geliyor

 
Palworld ve Craftopia geliştiricisi Pocket Pair ekibi, bu kış Steam üzerinden konsollara ve PC’ye gelecek olan Never Grave: The Witch and The Curse’u duyurdu. Oyunun hangi konsollara geleceği henüz açıklanmadı. Never Grave, metroidvania ve roguelike unsurları harmanlar ve yandan bir görünüm yapısı taşır.
 
Çiftler halinde oynanabilir
 
 
 
Bir lanetli şapka kullanarak ilerlediğimiz metroidvania ve roguelite oyunu Never Grave: The Witch and The Curse’de bir karakteri kontrol ediyoruz. Bu karakterin kendine ait birçok yeteneği ve büyüsü vardır. Çeşitli özelliklere sahip büyüler kullanabildiğimiz ve bu büyüler ile düşmanları alt edebildiğimiz oyunda ayrıca sağı solu keşfedip ganimet elde edebiliyoruz.
 
Oyunda bir yandan farklı bölgelere taşınarak tehlikelerin üstesinden gelebiliriz, diğer yandan kendi köyünüzde yeni tesisler kurup geçiminizi sağlamaya çalışabilir ve bir sonraki savaş için kendimizi güçlendirebiliriz.
 
Dört oyuncuya kadar çok oyunculu bir tabana sahip olan oyunda, arkadaşlarımızı da yanımıza davet edebiliyor ve onlarla birlikte bu güçlü çabada yerimizi alabiliyoruz.
 
duyuru fragmanı
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu