Ekonomi

Kore Tarım Teknolojileri Tanıtım Ajansı Growtech Eurasia 2022’de stant kurdu

Kore Tarım Teknolojileri Tanıtım Ajansı, Growtech Eurasia 2022’de Kore standı kurduğunu duyurdu.

Kore Tarım Teknolojileri Tanıtım Ajansı (KOAT) Growtech Eurasia 2022’de Kore standı kurdu. Yapılan açıklamaya nazaran, Kore Tarım Teknolojileri Tanıtım Ajansı Lideri Ahn Ho-geun, 23-26 Kasım tarihleri ortasında Antalya’da gerçekleştirilecek tarım fuarında (Growtech Eurasia 2022) Kore standı kuracaklarını bildirdi.

Fuarın, 25 ülkeden 510 şirketin katıldığı ve 125 ülkeden 50 bin kişinin ziyaret ettiği Avrupa, Afrika ve Orta Doğu’yu birbirine bağlayan memleketler arası bir tarım fuarı olduğu belirtildi. Kurulacak Kore standında 5 tarım materyalleri şirketi, 2 akıllı çiftlik şirketi ve 1 tohum şirketi dahil olmak üzere ülkenin önde gelen 8 tarım ekipmanı şirketi yer alacak. Kore standının tarım dalında global pazara giriş için bir can suyu misyonu görmesi beklendiği bilgisi verildi.

Ahn Ho-geun, “Artan uluslararası petrol fiyatları, faiz oranları ve döviz kurları nedeniyle yerli ihracatçıların ticaret koşulları zorluklar içeriyor. Bu yüzden yurt dışı alıcılarla bir araya gelme fırsatı çok sınırlı” dedi. – İSTANBUL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
ümraniye evden eve nakliyat
Başa dön tuşu