Teknoloji

Kingdom Come: Deliverance 2 Duyuruldu: Ne Zaman Çıkıyor?

Bir süredir yeni Kingdom Come: Deliverance için sabırsızla bekleyişteydi. Geçtiğimiz hafta içerisinde Warhorse Studios tarafından yapılan paylaşım ise heyecanı üst seviyeye taşıdı. En nihayetinde de beklenen gerçekleşti ve Kingdom Come: Deliverance 2 duyuruldu.


İlginizi Çekebilir: Yeni Game Pass Nisan 2024 Oyunları Belli Oldu


Kingdom Come: Deliverance Devamı Kingdom Come: Deliverance 2 Duyuruldu

İlk oyunun yarattığı etki, bu zamanda dahi büyük bir ilgiyle oynanıyor ve indirim haberlerinde her daim adının geçiyor oluşu ile devam oyunu aslında uzun zamandır bekleniyordu. Hem geliştirici hem de yayıncı konumunda bulunan Warhorse Studios tarafından yeni Kingdom Come ile ilgili olarak şimdiye kadar bir renk verilmemiş olsa da, yıllardır beklediğimiz tanışmayı sonunda gerçekleştirmiş olduk. Altı yıldan fazla süren bekleyişin ardından, Kingdom Come: Deliverance 2 duyuruldu.

PC, PlayStation 5 ve Xbox Series için geliştirilen ve bu yıl içerisinde çıkacak olan devam oyunu, Henry ve yoldaşı Sör Hans Capon ikilisinin hikayesini kaldığı yerden devam ettirecek. Çok daha büyük ve çok daha sanatsal bir hikaye içerecek, ama Kingdom Come: Deliverance ile karşılaştırıldığında, kralların sorunları üzerine bir duruş sergileyecek.

Yaratıcı direktör Daniel Vavra sunumda, “Şu anda yaptığımız şey başlangıçta olması gereken şeydi ancak yeterli kaynağımız, deneyimimiz ve tüm bu şeylere sahip olmadığımız için bunu yapamadık. Konseptin işe yaradığını kanıtladık, şimdi bunu başka bir seviyeye taşıyabiliriz, ki her zaman istediğimiz de buydu.” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu