Haber

Kayseri Kocasinan’ın Avrupalı ​​’Kahramanı’

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kocasinan Belediyesi Spor Kulübü Masa Tenisi Sporcusu Kenan Eren Kahraman, 14-18 Haziran tarihleri ​​arasında Hırvatistan’ın başkenti Zagreb’de düzenlenen U13 Avrupa Şampiyonası Bireysel Maçlarında Avrupa Üçüncüsü oldu. U13 Milli Takım mücadelesinde birebir mücadele eden Kahraman, A Milli Takım olarak finalde İtalya’yı 3-0 mağlup ederek Avrupa Şampiyonu oldu. Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Kahraman’ı tebrik ederek; “Hem Kayseri’miz hem de ülkemiz için giderek artan bir gurur kaynağı olan Kenan Eren Kahraman’ı tebrik ediyorum. Milli Grubumuzun ve kulübümüzün antrenörleri Halil Adak ve Kemal Balım ile birlikte görev yapanları tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

Spor yatırımlarımız başarı ile taçlandırılıyor. Spor alanında birçok branşta başarı üstüne başarı elde ediyoruz. Sporcularımız ay-yıldızlı ve ay-yıldızlı formalarını giyerek ve İstiklal Marşımızı uluslararası camiada okutarak her zaman bizimle gurur duyuyorlar. Bilindiği üzere Kayseri, kulübümüz sayesinde masa tenisinde Türkiye’nin en başarılı ili ünvanını elinde bulundurmaktadır. Şehrimizi ve ülkemizi en güzel şekilde temsil ediyorlar. Bu vesileyle hem Kocasinan Belediyesi hem de şahsım olarak sporcularımızın her zaman yanındayız.”

Başkan Çolakbayrakdar, başarılarını sürdürmek adına tüm sporcular için takviyelerini artırmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.

haber-camlihemsin.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu