Haber

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şahin Talus Sandığa Gidiyor

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şahin Talus, Karşıyaka Tüpraş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 1029 numaralı sandıkta oyunu kullandı. Tüm vatandaşları sandığa davet eden Talus, “Sandık milli iradenin kalesidir” dedi.

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Dr. Şahin Talus, bu sabah erken saatlerde sandık başında çalışan örgüt mensuplarına başarılar dileyerek, ardından saat 08.20’de Karşıyaka Tüpraş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ndeki 1029 numaralı sandıkta oy kullandı. Başkan Talus, sandığın milli iradenin aşılmaz, sarsılmaz ve yıkılmaz kalesi olduğunu belirterek, “Sandık milletimizin bedel ödeyerek, mücadele ederek elde ettiği çok önemli bir kazanımdır. Her vatandaşımız kullanmalıdır. bu hakkını kullan ve bugün sandığa giderek oyunu kullan.”

anneler gününü kutladı

Bugün Anneler Günü’nün de kutlandığına dikkat çeken Talus, “Bugün yüzyılın seçimini yapıyoruz. Ne güzel tesadüf Anneler Günü’ne denk geldi. Bu özel günde annenin kapısını arıyoruz. cennet ayaklarımızın altında; sevginin, şefkatin, şefkatin ve fedakarlığın tüm sembolleri. Annelerimizin de Anneler Günü’nü kutluyorum” dedi. – KOCAELİ

alacakayahaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ümraniye evden eve nakliyat
Başa dön tuşu