Haber

Acun Ilıcalı’nın “Kansız erkekleri sevmiyorum” sözleri ortalığı karıştırdı! Yorum Barış Murat Yağcı’dan geldi..

Ünlü televizyoncu, geçtiğimiz günlerde eski bir Survivor yarışmacısı hakkında isim vermeden “Kansız erkekleri sevmiyorum” sözleriyle gündeme gelmişti.

Katıldığı bir programda sorulan soruları yanıtlayan Acun Ilıcalı, ‘Survivor’da rol almasaydım dediğiniz biri var mı?’ sorusuna verdiği yanıt gündeme bomba gibi düştü.

Acun Ilıcalı “Evet birkaç kansız vaka oldu. Çocuğu meşhur ettik, bizim sayemizde dizilerde oynuyor. Survivor’u soruyorlar, o da ‘Bana Survivor’u sormayın’ diyor. Ben de aradım, dedim ki” , “Abi merakımdan soruyorum nasıl ünlü oldun?” Çıktıktan sonra izledim. “Bölümlerin hatalı olduğunu söyledi. ‘Sen de çıktıktan sonra bize bir program yapmıştın’ dedim.”Sözlerini kullandı.

Acun Ilıcalı da “Ben nankör insanları, kansız adamları sevmiyorum. Kimseden teşekkür istemedim. Dokunduğum insanların çoğu güzel şeyler söylüyor. İnsanlar bunu bana bakışlarıyla belli ediyorlar ama ben nankörlüğü affetmem.”dedi.

Acun Ilıcalı’nın bu sözleri söylediği kişinin Serkay Tütüncü olduğu tahmin edilirken, Tütüncü’nün de bu sözlere cevap vermesi dikkat çekti.

Yorum Barış Murat Yağcı’dan geldi

Eski Survivor yarışmacısı Barış Murat Yağcı, önceki gün gazetecilerin sorularını yanıtladı. Barış Murat Yağcı, Acun Ilıcalı ile Serkay Tütüncü arasındaki polemiğe ilişkin yaptığı yorumla dikkat çekti.

Barış Murat Yağcı bahis hakkında “Birçok kişi Acun abinin programlarına çıktı ve hayatları değişti. Her iki taraf için de tekneleri yakmanın anlamı yok. Acun Medya da bizim için çalıştı, biz de onlar için. Nankör olmamalıyız.”söz konusu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu