Haber

100. Yıl Yüzme Şenliği Düzce Üniversitesi ve Düzce Belediyesi İş Birliğiyle Gerçekleştirildi

Cumhuriyetimizin 100’üncü yılı münasebetiyle Düzce Üniversitesi ve Düzce Belediyesi iş birliğiyle düzenlenen “100. Yıl Yüzme Şenliği”, 7-10 yaş arası 180 çocuk sporcunun katılımıyla gerçekleştirildi.

Düzce Üniversitesi Spor Tesislerin Kapalı Yüzme Havuzunda gerçekleştirilen etkinliğe Düzceliler yoğun ilgi gösterdi. Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ve Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. tarafından düzenlenen yarışlar, Nedim Sözbir’in başarı temennisiyle başladı. Bu yıl ikincisi düzenlenen yarışmaya 7-10 yaş arası 180 çocuk; Serbest stil, sırtüstü ve kurbağalama kategorilerinde yarıştılar. Yarışmaları izlemeye gelen aileler, Düzce Belediyesi ve Düzce Üniversitesi iş birliğiyle düzenlenen etkinliklerden duydukları memnuniyeti dile getirerek, Belediye Başkanı Özlü ve Rektör Sözbir’e teşekkür etti.

Yarışmalar öncesinde katılan 180 çocuğa bone dağıtılırken, yarışmada farklı kategorilerde dereceye giren çocuklara Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir, Rektör Yardımcısı Prof. SKS Daire Başkanı Tahir Güney kendilerini tebrik ederek madalya ve ağırlama çeklerini takdim etti. – DÜZCE

kepsut-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ümraniye evden eve nakliyat
Başa dön tuşu